Müügitingimused

Ostu sooritamine

Veebipoe Saarecraft.ee (edaspidi veebipoe) omanik on OÜ Loomepärl (registrikood 14432039), asukohaga Jaama 2, Kuressaare

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Toodete hinnad on eurodes.
Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub  kättetoimetamise viisist.

Tellimusega hakkame tegelema kohe, kui tellimus meieni jõuab. Kuressaares on võimalik kaup kätte saada aadressil Pärna 19. Toodete tarneaeg on toote infos kirjas.

Tellimuse vormistamiseks leia sobiv toode, määra kogus ja vajuta koguse kõrval oleva ostukorvi ikoonile. Kaup lisatakse ostukorvi. Kui oled kõik vajaliku ostukorvi lisanud, vali ülevalt ostukorv, kontrolli veelkord üle, et kõik vajalik on ostukorvis, vali kättetoimetamise viis ja vajuta “mine maksma”.
Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad.

Maksete sooritamiseks saab kasutada pangalinki või soovi korral maksta arvega.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Tellimuse kinnituseks tuleb teile arve ka e-mailile. Kui on soov saada ka paberarvet, siis palume selle soovi lisada märkustesse.

Kui on soov tellimus tühistada, siis palume saata e-maili loomeparl@gmail.com

Toodete tarneaeg on toodud välja toodete juures. Kui ostukorvis on erinevate tarneaegadega tooted, siis pakk postitatakse siis kui kõik tooted on komplekteeritud.

Kauba tagastamine

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus ning saata see e-posti aadressile loomeparl@gmail.com hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).

Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale. Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem. Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.
Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel.

Meeldivale koostööle lootes